Náš tým lektorů, kteří dělají, co milují srdcem.

Mgr. Klárik Bigasová

Mgr. Klárik Bigasová

ZAKLADATELKA YOGA STUDIA, LEKTORKA TIBETAN YIN JÓGY, POWER A VINYASA JÓGY, JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA, WALL JÓGY, CHAKRA JÓGY, FLOW JÓGY, JÓGA PRO DĚTI ad.

,, Podmanila si mě nenápadně, prostě přišla a našeptala mi, že je tajemným kořením života, že je tajemstvím, do kterého mám nahlédnout. Jóga je cestou z vnějšího labyrintu do ráje srdce a vnitřních krás, je cestou k nám samotným. Není jen o pohybu, ale učí jak jít životem, jak jej žít, jak s ním splynout a prostě být. Tělo dělá silným a pružným, mysl učí koncentraci a ovládání, a duši, tu osvěžuje a nad egem povznáší. Občas máme strach, co vše v sobě najdeme, ale jóga je jako léčitel, kterého máme a máme ho kdykoliv u sebe. Jóga je láskou, pokorou, vděčností, otevřeností a hlubokým poznáním i vědomím, otvírá mysl i srdce ,,. 

Před 8mi lety jsme se střetly v knihovně a od té doby je mojí největší učitelkou života. Velmi jí za to Děkuji a vyjadřuji hlubokou vděčnost za toto nenáhodné setkání. Začaly jsme spolu vyrůstat a každým dalším krokem jsme prohlubovaly nejen teorii, ale především praxi. Začala jsem ji studovat a praktikovat úplně všude. Veškeré mé studium na vysoké škole směřovalo k józe, kterou jsem také soustředila do všech svých prací. Dále mne vedli zkušení jogíni a pro mne obrovští guruuové, kteří mi předali vždy to nejlepší, co mohli a co jsem byla schopná v danou chvíli pojmout a pochopit. Ovšem největší část jógy tvoří samostudiu, praxe a učit se plynout s životem, přijímat co přichází i odchází a snažit se chápat život, svět i lidi přesně takové jací jsou. Nakonec je každý z nás žákem i učitelem, záleží v jaké situaci se zrovna nacházíme. Na lekcích jste mými učiteli a stále se od Vás učím, ale jsem šťastná a vděčná za společné sdílení, myšleny, energii a plynutí. Na světě existuje mnoho odnoží, ale ,,Yoga,, je jen jedna a pro všechny. Zaměřuji se na zdravotní, kondiční i terapeutické aspekty jógy a pohybu. Věnuji pozornost pomalým i dynamickým formám jógy a jejím dalším částem, které ji dělají, tak rozmanitou a všestrannou pro každého z nás.

osobní stránky  www.telovpohybu.cz

Mgr. Ája Donátková

Mgr. Ája Donátková

LEKTORKA JÓGY PÁNEVNÍHO DNA, GRAVID JÓGY, POWER JÓGY, PORODNÍ ASISTENTKA

Jmenuji se Andrea a vystudovala jsem obor porodní asistentka, kde jsem objevila krásu porodu a seznámila se, se svým pánevním dnem. Ráda pomáhám ženám objevovat krásu pánevního dna. Nejšťastnější jsem v obklopeni blízkých lidí, zvířat a dětí. Děti jsou pro mě velkou inspirací a zároveň jsou těmi nejlepšími učiteli. Ráda cvičím jógu, protože mi pomáhá lépe poznat sebe sama, což je podle mě to nejdůležitější :)

MgA. Tereza Lhotská

MgA. Tereza Lhotská

LEKTORKA INTUITIVNÍ JÓGY A POWER JÓGY

Jsem výtvarnice a kreativně myslící žena, co miluje být ve své energii a dělat si vše tak nějak po svém. Každý den zkoumám aspekty ženství a jsem ráda, když mohu být průvodkyní druhým ženám na jejich cestě za sebeláskou, sebepoznáním a sebeuvědoměním.  Společně otevíráme dveře do nitra každé z nás a uctíváme ženství na všech úrovních. Láskyplná energie ženy je to nejsilnější a zároveň nejjemnější, co v sobě každá z nás má, a proto o ni musíme pečovat. Těším se na společných lekcích intuitivní jógy a dalších.

Niky Machalová

Niky Machalová

LEKTORKA POWER JÓGY

Jógu dělám 7 let. Má jógová cesta byla velmi proměnlivá. Byly časy, kdy jsem ji omezila a časy, kdy jsem ji dělala velmi intenzivně. Nikdy jsem však jógu ze svého života nevyřadila. Je to jako droga – člověk jí nemá nikdy dost. Poslední dobou je pro mě jakýmsi magnetem power jóga a acro jóga. Jelikož jsem ke sportu vedena už od malička, prokládám jógu i jinými aktivitami, většinou během a tréninky, kde si dá člověk opravdu do těla. Mou další vášní je cestování a mé přání je se jednou podívat do Thajska. Nejenom kvůli krásné krajině a lidem, ale především kvůli jídlu. Bez jídla bych si totiž život nedokázala představit. Jídlo miluji a není minuta, kdy bych o jídle nepřemýšlela. Nikdy bych nepohrdla čokoládou a dobrou kávou či čajem. Svůj volný čas nejraději trávím se svými kamarády nebo s rodinou a když oni čas nemají, tak dělám jógu 😉

Elizabeth Székely

Elizabeth Székely

LEKTORKA HORMONÁLNÍ JÓGY DLE DINAH RODRIGUES, HATHA JÓGY A IYENGAR JÓGY

Na mou první lekci jógy mě přivedla  máma. Bylo mi 12let. Od té doby mne jóga provází celým mým životem. Má své kouzlo, může ji cvičit opravdu kdokoliv, je vždy přínosem. Po čase jsem se stala  instruktorem jógy II.třídy. Když jsem onkologicky onemocněla, objevila jsem úžasné cvičení hormonální jógy od Dinah Rodriguez. Velmi mi pomohla a rozhodla jsem se stát certifikovanou lektorkou pod osobním vedením její zakladatelky Dinah Rodriguez. Nadále a aktuálně se vzdělávám v oblasti Iyengar jógy. Stále se vzdělávám, účastním se seminářů a workshopů. Jógu vnímám jako poslání a ráda Vás uvítám na svých lekcích.

Mary Love Angel

Mary Love Angel

TERAPEUTKA, DIAGNOSTIKA (PSYCHOSOMATIKA), BYLINKY A ESENCE

Žiji ve volné přírodě v horách. Pracuji s bylinkami, esencemi a jejich tajemstvím k cílené léčbě a terapii. Dělám psychosomatiku a diagnostiku celého těla i duše. Diagnostika a terapie 1.) Hloubková fyzická – bylinky 2.) Psychologická – esence 3.) Vedená automatická malba – terapeutické obrazy k radosti, úspěchu aj. (co potřebuji; datum narození, fotografie, souhlas osoby). Od r. 1987 jsem začala s duchovním vnímáním neb jsem prožila klinickou smrt, kde jsem nahlédla i do jiných světů. Učila jsme se u paní PhDr. Marty Meškové, kde jsem získala zasvěcení Schambala. Dále jsem podstoupila učení krija jógy u duchovního mistra pana Krupy (Daniel Mačovský). Komunikuji se světelnými bytostmi a mistry. Vedu světelnou školu, úplňkové meditace, Om healing, mantry, vedenou automatickou malbu, kódy srdce, meditace a další pro rozkvět duše.

Chceš se stát našim lektorem?

Chceš se stát našim lektorem?

NAPIŠ NÁM NEBO ZAVOLEJ A SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME PROSTOR PRO TEBE A TVÉ LEKCE

,, Přátelství je blízkost dvou duší, skutečnost, která je v tomto světě velmi vzácná ,,

Mahátma Gándhí