Náš tým lektorů, kteří dělají, co milují srdcem.

Mgr. Klárik Bigasová

Mgr. Klárik Bigasová

ZAKLADATELKA YOGA STUDIA, LEKTORKA TIBETAN YIN JÓGY, POWER A VINYASA JÓGY, JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA, WALL JÓGY, LÉTAJÍCÍ JÓGY, FLOW JÓGY, JÓGY PRO DĚTI ad.

Před mnoha lety jsme se střetly v knihovně a od té doby je mojí největší učitelkou života. Velmi jí za to Děkuji a vyjadřuji hlubokou vděčnost za toto nenáhodné setkání. Začaly jsme spolu vyrůstat a každým dalším krokem jsme prohlubovaly nejen teorii, ale především praxi. Začala jsem ji studovat a praktikovat úplně všude. Veškeré mé studium i na vysoké škole směřovalo k józe, kterou jsem soustředila do všech svých prací. Dále mne vedli zkušení jogíni a pro mne obrovští guruové, kteří mi předali vždy to nejlepší, co mohli a co jsem byla schopná v danou chvíli pojmout a pochopit. Ovšem největší část jógy tvoří samostudiu, praxe a učit se plynout s životem, přijímat co přichází i odchází a snažit se chápat život, svět i lidi přesně takové jací jsou. Nakonec je každý z nás žákem i učitelem, záleží v jaké situaci se zrovna nacházíme. Na lekcích jste mými učiteli a stále se od Vás učím. Jsem šťastná a vděčná za společné sdílení, myšlenky, energii a plynutí na každé lekci. Na světě existuje mnoho odnoží, ale ,,Yoga,, jako taková je jen jedna a pro všechny. Zaměřuji se na zdravotní, kondiční i terapeutické aspekty jógy a pohybu. Věnuji pozornost pomalým i dynamickým formám jógy a dalším částem, které ji dělají, tak rozmanitou a všestrannou pro každého z nás.

,, Podmanila si mě nenápadně, prostě přišla a našeptala mi, že je tajemným kořením života, že je tajemstvím, do kterého mám nahlédnout. Jóga je cestou z vnějšího labyrintu do ráje srdce a vnitřních krás, je cestou k nám samotným. Není jen o pohybu, ale učí jak jít životem, jak jej žít, jak s ním splynout a prostě být. Tělo dělá silným a pružným, mysl učí koncentraci a ovládání, a duši, tu osvěžuje a nad egem povznáší. Občas máme strach, co vše v sobě najdeme, ale jóga je jako léčitel, kterého máme a máme ho kdykoliv u sebe. Jóga je láskou, pokorou, vděčností, otevřeností a hlubokým poznáním i vědomím, otvírá mysl i srdce ,,. 

osobní stránky

Mgr. Ája Donátková

Mgr. Ája Donátková

LEKTORKA JÓGY PÁNEVNÍHO DNA, GRAVID JÓGY, POWER JÓGY, PORODNÍ ASISTENTKA

Jmenuji se Andrea a vystudovala jsem obor porodní asistentka, kde jsem objevila krásu porodu a seznámila se, se svým pánevním dnem. Ráda pomáhám ženám objevovat krásu pánevního dna. Nejšťastnější jsem v obklopeni blízkých lidí, zvířat a dětí. Děti jsou pro mě velkou inspirací a zároveň jsou těmi nejlepšími učiteli. Ráda cvičím jógu, protože mi pomáhá lépe poznat sebe sama, což je podle mě to nejdůležitější :)

MgA. Tereza Lhotská

MgA. Tereza Lhotská

LEKTORKA LÉTAJÍCÍ JÓGY, POWER JÓGY A JÓGY PRO ŽENY

Jsem výtvarnice a kreativně myslící žena, co miluje být ve své energii a dělat si vše tak nějak po svém. Každý den zkoumám aspekty ženství a jsem ráda, když mohu být průvodkyní druhým ženám na jejich cestě za sebeláskou, sebepoznáním a sebeuvědoměním.  Společně otevíráme dveře do nitra každé z nás a uctíváme ženství na všech úrovních. Láskyplná energie ženy je to nejsilnější a zároveň nejjemnější, co v sobě každá z nás má, a proto o ni musíme pečovat. Těším se na společných lekcích intuitivní jógy a dalších.

Mgr. Lucie Miškóciová

Mgr. Lucie Miškóciová

PSYCHOLOŽKA A LEKTORKA MINDFULNESS

Jsem psycholožka, která věří v sílu prevence. Zabývám se osvětovými přednáškami a psychohygienickými kurzy pro děti i dospělé. Fascinují mě tajemství lidské psychiky, dětská fantazie a schopnost každého z nás najít v sobě spokojenost a klid. Mým cílem je pomoci vám objevovat vaše pohodovější já a prožívat život s větší lehkostí.
PhDr. Jana Cachová

PhDr. Jana Cachová

LEKTORKA MEDICAL JÓGY, MEDITACÍ, PILATES, MASÉRKA A TERAPEUTKA

Poznávám lidské tělo jako neuvěřitelně složitý systém, podobný vesmíru, je to jakýsi odraz vesmíru, jak nahoře tak dole. Makrokosmos jako mikrokosmos. Jsou si vzájemným zrcadlem. Lidské tělo je cílem rozsáhlých vědeckých studií. Člověk je stále zahalen velkým tajemstvím. I když to oficiální věda nechce zrovna moc přiznávat. Tady bychom si mohli položit takovou provokativní otázku: „Jaký je vztah biologického života, v té rovině tak jak ho známe a vesmíru jako určitého zastřešujícího celku v té jeho absolutní komplexnosti.“ Tady tuto otázku si kladli staří myslitelé celou historickou dobu existence člověka a snažili se samozřejmě na ni najít odpověď. Mnozí z nich jsou stále přesvědčení o tom, že je to právě určitá struktura nebo určitý design času, a prostoru, který je unikátním pojítkem k pochopení povahy multidimenzionální lidské povahy. Hovoříme-li tedy o člověku, samozřejmě v současné době existují nebo se začínají stále častěji objevovat skupiny výzkumníků tzv. nového paradigmatu. Ten lidem předkládám v aplikaci do nového směru jógy i hudby. Neboť žijeme hlavně ze světla a zvuku. Těším se na Vás i Vaše poznávání sebe sama.

Elizabeth Székely

Elizabeth Székely

LEKTORKA HORMONÁLNÍ JÓGY DLE DINAH RODRIGUES, HATHA JÓGY A IYENGAR JÓGY

Na mou první lekci jógy mě přivedla  máma. Bylo mi 12let. Od té doby mne jóga provází celým mým životem. Má své kouzlo, může ji cvičit opravdu kdokoliv, je vždy přínosem. Po čase jsem se stala  instruktorem jógy II.třídy. Když jsem onkologicky onemocněla, objevila jsem úžasné cvičení hormonální jógy od Dinah Rodriguez. Velmi mi pomohla a rozhodla jsem se stát certifikovanou lektorkou pod osobním vedením její zakladatelky Dinah Rodriguez. Nadále a aktuálně se vzdělávám v oblasti Iyengar jógy. Stále se vzdělávám, účastním se seminářů a workshopů. Jógu vnímám jako poslání a ráda Vás uvítám na svých lekcích.

Chceš se stát našim lektorem?

Chceš se stát našim lektorem?

NAPIŠ NÁM NEBO ZAVOLEJ A SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME PROSTOR PRO TEBE A TVÉ LEKCE

,, Přátelství je blízkost dvou duší, skutečnost, která je v tomto světě velmi vzácná ,,

Mahátma Gándhí