Individuální lekce

 

Individuální i soukromé lekce jsou určeny pro klientelu, která může mít zvláštní nároky a požadavky na cvičení jógy i jakékoliv jiné cvičení. Oslovit nás může kdokoliv, kdo upřednostňuje individuální přístup a nebo cvičení v menší skupině lidí. Nejoblíbenější formou jsou individuální balíčky pro ty, kteří mají zvláštní zdravotní komplikace (lékařsky stabilizované), fyzické i psychické obtíže, únavu, stres, stálou mentální aktivitu, špatnou fyzickou kondici, ochablé svalstvo a další dysbalance či poškození, které potřebují správný a zdravý pohyb, pevnou ruku a motivaci. 

Individuální lekce jsou zde i pro ty, kteří chtějí nadále udržovat své tělo v dobré kondici a zvyšovat ji. 

Soukromé lekce je možné objednat i k vám domů, do škol pro děti či učitele, do hotelů, na veletrhy, zájezdy, exhibice a jiné  akce. Upřednostňujeme ovšem cvičení v prostorách studia, vzhledem k vybavenosti a příjemné atmosféře.


 


 

Jakou individuální a soukromou lekci si můžete vybrat

Lekce můžeme v průběhu 60 min různě kombinovat. Záleží na Vašem výběru a přání.

 

  • Tradiční i moderní lekce jógy dle vlastního výběru nebo s naší pomocí / inspirace zde > styly jógy
  • Zdravotní a léčivá jóga / fyzioterapeutická jóga / zdravotní cvičení
  • Kondiční a koordinační cvičení / redukční trénink
  • Masáže dle výběru / jógově thajská masáž / jógová a reflexní masáž chodidel / více zde > masáže
  • Mentální a fyzická relaxace / meditace / jógová terapie
  • Osobní koučink

Individuální lekce pro

sedavé zaměstnání nebo stálý pohyb na nohou / bolavá záda a krk / ztuhlé tělo a páteř / svalové křeče / zkrácené svalstvo / špatné dýchání / stres / únava a psychické vyčerpání / fyzická i duševní nerovnováha / lekce pro zlepšení kondice / zlepšení duševního i mentálního zdraví / nastartování organismu a funkčnost svalů / Výběr je zcela na Vás.

Business man & woman

yoga a nejen jógové cvičení pro vytížené podnikatele. Naučte se odpočívat i při své práci a denním shonu. Vaše tělo zesílí a mysl se zklidní. Je jen na vás jakou formu tréninku či cvičení si zvolíte pro vaši vnitřní spokojenost a svěží tělo. Trénink je uzpůsoben vždy dle vašich časových možností a vzájemné domluvy.

Firmy

dopřejte svým zaměstnancům lekce pravidelné jógy. Jóga je nejen cvičení, ale také přináší úspěch a klid i v běžném životě a mysli každého člověka, který jí pravidelně praktikuje. Rádi by jste na své pracoviště vnesli více spokojených, příjemně naladěných a pozitivních lidí? Začněte nejen u sebe, ale také u svých kolegů, zaměstnanců aj.

Dospělé

jóga i jiné styly bodymind jsou určeny právě těm, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, fyzický vzhled či duševní pohodu. Yoga zlepšuje zdravotní aspekty a propůjčuje tělu i mysli vzájemnou propojenost. Učí nás jak pracovat sami na sobě, na svém těle i mysli.

Školy a učitele

vneste žákům či učitelům jógu do škol, do tříd či tělocviku. Naučte děti pomocí jógy zmírnit agresi a ovládat pevně svou mysl i tělo. Ve světě je jóga velmi populární a běžnou součástí vyučování či osnov ve školách. Jóga má na děti více než blahodárné účinky, snižuje napětí, učí být děti klidnější a zodpovědné sami za sebe. Učí děti pravdě a víře v ně samotné.

Děti

stejně jako by měla být jóga součástí každodenní výuky, stejně tak mohou rodiče poslat své dítě k nám. Nejlépe když se domluví dvě maminky a děti sloučí, aby si ve dvojici individuální lekci užily a měly z ní vzájemnou radost a prožitek. Zlepšíme jejich fyzickou kondici i přístup k sobě samým.

Lidé se zdravotním omezením a tělesně znevýhodnění

jóga je pro všechny věkové kategorie, stejně tak i zdravotně či tělesně jakkoliv znevýhodněné. Jógou, cvičením, relaxací i meditacemi poznáváme sami sebe trochu jinak.

Seniory

určeno pro udržení dobré a svěží kondice. Lekce je vždy přizpůsobena aktuální tělesné kondici, tak abychom ji postupem času zlepšili.

Sportovce

v dnešním světě i době se jóga velmi prosadila u světových i domácích sportovců, kteří ji praktikují ve svém běžném a každodenním životě. Vzhledem k prokazatelným fyzickým účinkům na těle i na mysli je jóga také výborným kompenzačním prostředkem pro zmírnění svalového napětí, stresu, trémy, nízké i vysoké motivace a mnoha dalších fyzických i psychických faktorů, které narušují vnitřní rovnováhu sportovce i člověka.

Hotelové hosty / Zájezdové akce / Charitativní akce / Větší skupiny 

Pro všechny co potřebují zdravý pohyb a dobrou kondici

,, Znát jiné je moudrost, znát sám sebe je ještě větší moudrost ,,

Lao-c‘